Usługi

Rekrutacja Masowa

Posiadamy bogate doświadczenie w przeprowadzeniu rekrutacji masowych na stanowiska niskiego i średniego szczebla. Prowadzimy zarówno rekrutacje masowe stałe (w przypadku stanowisk wysoko rotacyjnych), jak i czasowe (kiedy sytuacja wymaga zbudowania zespołu w krótkim czasie). Nasza praca polega na odciążeniu działów HR lub managerów, poprzez wspieranie procesu selekcji i koordynację całego procesu rekrutacyjnego. Dbamy o candidate experience i zawsze jesteśmy najlepszą wizytówką Klienta.

Strategia Rekrutacji i Selekcji.

Prowadzimy audyty procesów. Wdrażamy procesy do firm, przygotowujemy narzędzia selekcji, szkolimy pracowników, przygotowujemy polityki, wdrażamy/rozwijamy procesy poleceń i dbamy o candidate experience. Przygotowujemy narzędzia analityczne do mierzenia skuteczności procesów oraz formularze do wywiadów ustrukturalizowanych, niezbędnych do wyboru właściwego kandydata.

RPO- Recruitment Process Outsourcing

Outsourcing procesów rekrutacji - przejmujemy cały proces!
Gwarantujemy pełną kontrolę kosztów oraz wysoką jakość usług. Jesteśmy doradcą i partnerem na wyłączność. Budujemy bardzo bliskie relacje z Klientem, stajemy się jego częścią. Współpracujemy z Klientami wiele lat.
On-demand Rekruter
Usługa polegająca na wynajęciu jednego lub dwóch zewnętrznych rekruterów do zespołu HR na określony czas lub projekt. Będą oni realizować procesy end to end.
Przedstawione rozwiązania mają wiele korzyści:
- wysoka efektywność procesów
- pełna analityka procesów
- duże oszczędności finansowe
- pełne przygotowanie procesów i potrzebnych narzędzi
- koordynowanie wszystkich procesów rekrutacyjnych, dzięki czemu uwalania się własne zasoby HR
-szybkie dostosowane się do potrzeb klienta (zmieniających się podczas trwania projektu)
- dostęp do wiedzy eksperckiej
- dbanie o Employer Branding i Candidate Experience.

Przygotowujemy i prowadzimy procesy Assessment & Development Centre. Sami tworzymy ćwiczenia oraz przygotowujemy modele, które są postawą wielu procesów HR. Prowadzimy outplacement zarówno grupowy, jak i indywidualny.

Rozwój, ocena i zmiana

Przygotowujemy i prowadzimy takie procesy jak Assessment & Development Centre. Sami tworzymy ćwiczenia oraz przygotowujemy modele, które są postawą wielu procesach HR.
Prowadzimy outplacement grupowy jak i indywidualny.

Szkolenia offline i online

Prowadzimy szkolenia metodą warsztatową. Szkolenia są interaktywne, prowadzone w miłej atmosferze.
Prowadzimy szkolenia takie jak:
- Efektywna rekrutacja i selekcja
- Wywiad behawioralny. Jak przygotowywać pytania?
- Błędy i zniekształcenia poznawcze - czyli jak oceniamy kandydatów.
- Jak przekazywać feedback pracownikom
- Candidate Experience - doświadczenia kandydata są ważne
- Employer Branding i Marketing Rekrutacyjny
- Efektywny zespół - jakie narzędzia stosuje manager
- Train The Trainer
- Rola Asesora
- Jak przegotować AC/DC

Skuteczność i wiedza

Nasze wieloletnie doświadczenie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i orientacja na cel gwarantują szybką i efektywną realizację powierzonych projektów.

Pasja i współpraca

Kochamy naszą pracę i wkładamy w nią serce, dlatego współpraca z nami to gwarancja pełnego zaangażowania. Pracujemy zespołowo, wspieramy się, ufamy.

Nowoczesność

Jesteśmy otwarte na nowe rozwiązania, wykorzystujemy najnowocześniejsze i najskuteczniejszy narzędzia. Jesteśmy na bieżąco znow

Zostań naszym klientem

Wyróżniają nas wiedza, doświadczenie i elastyczność w działaniu. Kochamy naszą pracę, dlatego podchodzimy to niej z ogromnym zaangażowaniem.